Módní stylistka

Chcete změnit image?  Najít svůj styl? Naučit se správně kombinovat oblečení? Vyrazit na nákupy se stylistkou?

KONZULTACE SE STYLISTKOU – na úvodní konzultaci si popovídáte se stylistkou o Vašem současném stylu oblékání, řeknete si, co byste chtěli změnit, domluvíte se spolu na ideálním stylu oblékání pro Vás s ohledem na Váš životní styl a práci, tak abyste se cítili skvěle a aby podtrhl Vaší osobnost. Proberete Váš typ postavy, vhodné střihy, barvy a jak vše zkombinovat.

REVIZE ŠATNÍKU – přímo u Vás doma proberete se stylistkou Váš současný šatník, společně se domluvíte co v šatníku ponechat a s čím se případně rozloučit. Stylistka Vám doporučí kombinace oblečení, sestaví Vám nové outfity, vše si vyzkoušíte, vybrané outfity nafotí pro Váš přehled, doporučí Vám co dokoupit či vyrazíte na nákupy společně.

NAKUPOVÁNÍ S MODNÍ STYLISTKOU – na základě úvodní konzultace stylistka už ví, co hledáte, výhodou je předchozí revize šatníku, stylistka ví, co máte doma, co je potřeba doplnit, sestaví seznam chybějících kousků, které je vhodné dokoupit.  Vy určíte finanční rozpočet nákupu, stylistka dle toho doporučí obchody a jdete spolu nakupovat. Stylistka Vám vybere oblečení, které se k Vaší nové image hodí, poradí jak vše zkombinovat, doporučené outfity vyzkoušíte, vyberete ty, ve kterých se cítíte nejlépe, stylistka Vám vybrané outfity nafotí pro zapamatování.

Výživové poradenství

VÝŽIVOVÝ PORADCE  – MUDr. Olga Urbanová

Chcete zdravě zhubnout? Chybí Vám motivace? Hledáte podporu?

Na úvodní konzultaci s výživovým poradcem si stanovíte osobní cíl, změříte tělesné hodnoty ( % vody, % tuku, % svalů, bazální metabolismus), proberete Vaše stávající stravovací návyky, upravíte jídelníček a pohybové aktivity. Na kontrolní konzultaci zmonitorujete dosažené výsledky, proberete problémové okamžiky, upravíte vše tak aby se optimalizoval výsledek a hubnutí se pro Vás stalo radostí.

Osobní kouč

 

 

Osobní kouč Vám pomůže stanovit si své životní priority, připravit se na nový vztah, společně najdete cestu k Vašemu osobnímu růstu, zvýšení sebevědomí a dosažení svých přání. Chcete poradit ohledně seznamování, partnerských vztahů? Máte pocit, že někde děláte chybu? Chybí Vám sebedůvěra? S osobním koučem vše proberete a spolu najdete optimální řešení.

Konzultace 60 min.        590 Kč