Rychlé rande 

Speed dating nebo-li rychlé rande je skvělý způsob, jak poznat 8 – 12 protějšků během jednoho večera. Říká se, že stačí 5 minut na to, abychom zjistili, zda je ten druhý tím pravým. My Vám těch 5 minut zprostředkujeme a rovnou několikrát.   

Stejný počet mužů i žen. Pět minut na každý rozhovor. Vyjde to? Přeskočí jiskra? Čeká vás příjemný večer, nevšední zážitek a možná tu potkáte svoji drahou polovičku.

 Jak speed dating probíhá?

Při příchodu dostanete drink na uvítanou a desky s formulářem vzájemných sympatií a papírem na Vaše poznámky. Ženy posadíme ke stolům, kde zůstanou po celý večer.

Muži se po 5 minutách se zazvoněním zvonku přesouvají k dalším stolům. Na konci večera nám předáte formuláře sympatií a my Vám do několika hodin zašleme výsledky. 

Výhody speed datingu.

Je efektivní. Přijdete k hotovému. Vše je naplánováno a zarezervováno, stačí jen přijít a zažít 8-12 schůzek za jeden večer. Tolik jich normálně najednou asi nestihnete, na rychlém rande se Vám to ale podaří. 

Všichni jsou single a chtějí se seznámit. Běžně musí člověk přemýšlet, jestli lidé kolem něj jsou nebo nejsou zadaní, a pokud jsou single, jestli vůbec mají chuť se seznamovat. Na speed datingu tato starost odpadá. Všichni jsou nezadaní a přišli se seznámit.

Osobní kontakt. Pět minut tváří v tvář Vám toho o člověku řekne víc než desítky zpráv. Přitažlivost je ošemetná věc a naživo se ověří snáz.

Pobavíte se. Speed dating je prostě zábava. Všichni se přišli bavit, zažít příjemný večer a seznámit se.

Je to bezpečné. Na speed datingu budete vystupovat pod přezdívkou a Vaše pravé jméno můžete sdělit jen těm, kterým chcete. Výměna kontaktů také proběhne až v případě oboustranného souhlasu. Není se čeho bát.