Rychlé rande 

Speed dating neboli rychlé rande je skvělý způsob, jak poznat 8 – 12 protějšků během jednoho večera. Říká se, že stačí 5 minut na to, abychom zjistili, zda je ten druhý tím pravým. My Vám těch 5 minut zprostředkujeme a rovnou několikrát.   

Stejný počet mužů i žen. Pět minut na každého. Vyjde to? Přeskočí jiskra?   Čeká vás příjemný večer, nevšední zážitek a možná tu potkáte svoji drahou polovičku.

 Jak speed dating probíhá?

Při příchodu dostanete drink na uvítanou a desky s formulářem vzájemných sympatií a papírem na Vaše poznámky. Ženy posadíme ke stolům, kde zůstanou po celý večer.

Muži se po 5 minutách se zazvoněním zvonku přesouvají k dalším stolům. Na konci večera nám předáte formuláře sympatií a my Vám do několika hodin zašleme výsedky. 

Výhody speed datingu.

Je efektivní. Příjdete k hotovému. Vše je naplánovano a zarezervováno, stačí jen přijít a zažít 8-12 schůzek za jeden večer. Tolik jich normálně najednou asi nestihnete, na rychlém rande se Vám to ale podaří. 

Všichni jsou single a chtějí se seznámit. Běžně musí člověk přemýšlet, jestli lidé kolem něj jsou nebo nejsou zadaní, apokud jsou single, jestli vůbec mají chuť se seznamovat. Na speed datingu tato starost odpadá. Všichni jsou nezadaní a přišli se seznámit.

Osobní kontakt. Pět minut tváří v tvář Vám toho o člověku řekne víc než desítky zpráv. Přitažlivost je ošemetná věc a naživo se ověří snáz.

Pobavíte se. Speed dating je prostě zábava. Všichni se přišli bavit, zažít příjemný večer a seznámit se.

Je to bezpečné. Na speed datingu budete vystupovat pod přezdívkou a Vaše pravé jméno můžete sdělit jen těm, kterým chcete. Výměna kontaktů také proběhne až v případě oboustranného souhlasu. Není se čeho bát.