Časté dotazy

 

Co to je Speed dating?

Speed dating nebo-li rychlé rande, rychlo seznamka, rychlo rande je přirozený způsob seznámení populární na celém světě. Seznamovací večer se sejde 8-12 mužů a 8-12 žen, co se chtějí seznámit. Na zjištění vzájemných sympatií máte 5 minut na rozhovor, na konci večera zaškrtnete jména protějšků, co vás zaujali a my vás ještě ten večer propojíme.

Jak Rychlé rande probíhá?

Při příchodu si vyberete welcome drink, moderátorka Vám vysvětlí průběh večera, na každý rozhovor budete mít 5 minut, pánové se se zaznění signálu přesunou k dalšímu stolečku, aby poznali další slečnu. Dostanete od nás papír na poznámky, abyste na konci večera věděli kdo vám je sympatický a s kým byste rádi zašli na rande.

Pro koho jsou seznamovací akce určené?

Pro všechny, kdo si přejí najít vztah. Za jeden večera zažijete x rande, poznáte spoustu nových single lidí a možná i svoji drahou polovičku.

Co to je seznámení při únikové hře?

Úniková hra je určená pro single lidi, co se rádi baví a chtějí se seznámit. Je to nenucený způsob seznámení, nejste vázáni 5 minuta na dialog jako u rychlého rande, nemusíte hledat témata k rozhovoru, poznáte se přirozeně při hře, věřte nám, že si budete mít o čem povídat. Úniková hra je pro 6 hráčů, 3 muže a 3 ženy, proto doporučujeme včasnou rezervaci.

Co mě čeká na seznamovacím večírku?

Poznáte spoustu single lidi, všichni se přišli bavit a seznámit se. Máme pro vás připravené 2 zábavné interakce/aktivity, abyste se všichni navzájem poznali a oťukali vzájemné sympatie. Nejste vázání 5 minutami na dialog jako u speed datingu, pokud si sednete, ta  si spolu může povídat celý večer.  V průběhu večera na Vás čeká tombola, živá hudba či Dj a abychom Vás zbavili případné počáteční nervozity, dostanete od nás uvítací skleničku prosecca.

Jaká je šance, že se seznámím?

Šance je vysoká, poznáte u nás single lidi, co se chtějí seznámit a přejí si vztah. Garantovat Vám nalezení partnera nemůžeme, ale máme už spoustu dvojic, kterým to vyšlo.

Seznamovací akce se nemůžu zúčastnit, můžu místo sebe poslat kamarádku/kamaráda?

Pokud je kamarád/kamarádka stejné věkové kategorie a stejného pohlaví, tak určitě můžete, jen nám dejte nejméně 24 hod. před seznamovací akcí vědět jméno a mail kamaráda/kamarádky, co půjde místo vás. Pokud místo sebe chcete poslat kamaráda/kamarádku opačného pohlaví, tak se to odvíjí od obsazenosti termínu, chceme, aby počet mužů a žen byl vyrovnaný, proto nemůžeme zaručit, že to bude možné.

Co si mám vzít na seznamovací akci na sebe?

Oblékněte se tak, abyste se cítili příjemně a přirozeně, jdete se seznámit a užít si seznamovací večer. První dojem je při seznámení důležitý.