Lock and key party

 

Nejoblíbenější seznamovací akce v Londýně či New Yorku konečně v Praze!  Zábava, program, seznámení, tombola, živá hudba, prosecco welcome drink.

Zámek a klíč je zábavná hra k prolomení ledů, kde ženy dostanou na krk zavěšený zámek a muži klíč, hledáte mezi sebou zámek a klíč, co patří k sobě, za každou shodu dostanete oba číslo do tomboly. Žádný časový limit, je jen na Vás, zda jen vyzkoušíte, zda pasuje Váš zámek a klíč, či se zapovídáte na celý večer. 🙂 Pojďte se bavit a poznat 40-60 nezadaných lidí!

Jak Zámek a klíč párty probíhá?   

U vstupu od nás dostanete prosecco jako welcome drink, všechny dámy ozdobíme zámky, pány klíčkami, které budete mít jako přívěšek na krku. Kolujete na party, povídate si, zjišťujete vzájemné sympatie a hledáte mezi sebou shodu ( zámek a klíč, co patří k sobě).  Jakmile máte shodu, dostanete od organizátora číslo do tomboly a nový zámek a klíč, zábava pokračuje. Lock and key party je zakončena tombolou s čísly, které jste obdrželi při shodě zámku a klíče. Po tombole přijde čas na živou hudbu! Po celou dobu akce je Vám organizátor k ruce, pomůže Vám začlenit se do hry či předat kontakt. Zámek a klíč párty je skvělá zábava, přijďte to vyzkoušet!! Těšíme se na Vás v London underground baru!